ECOCA

Faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana, kalite arayışı en önemli önceliğimiz oldu. Fakat, yöneticilerimiz sadece kaliteli materyallerin kaliteli makineleri garanti etmek için yeterli olmadığının farkındaydı. İşte bu yüzden, en kalifiye mühendisleri istihdam ederek kanıtlanmış ve güvenilir bir tasarım belirleyerek üretime geçtik. Uyguladığımız politika başarılı oldu ama orada durmadık. Hedefimiz ECOCA’yı yüksek kaliteli ürünlerle eş anlamlı hale getirmek. Çabalarımız,  konvansiyonel torna tezgahı alanında Çin Ulusal Standart ödülü ‘‘CNS’’ ödülüyle, dünya çapında sayıları gün geçtikçe artan bir dizi yetkin makine distribütörüyle uzun vadeli temsilcilik anlaşmalarıyla ve A Plus Kalite Kontrol Fabrika Ödülü, Tayvan İnovasyon Ödülü Prize ve ilk başvuruda ISO-2000 sertifikası ile sonuçlandı.
Firmanın kurulduğu günden bu yana, kendimizi torna geliştirme ve üretim çalışmalarına adadık. Üretim hattımız konvansiyonel tornalardan, teach-in torna tezgahlarına ve CNC tornalara kadar genişledi. Basit 2 eksen tornalara ek olarak, yıllar içerisinde yüksek kapasiteli, eğik bankolu torna ve Y eksen fonksiyonuna sahip CNC tornalar geliştirdik.  Haziran 2009’da, işleme merkezi üretim hattımızı açarak dik işleme merkezi ve çift kolonlu işleme merkezi üretimine başladık. Bu kadar eksiksiz bir üretim hattıyla, metal kesme sektörlerinde taleplerin büyük bir bölümünü kapsamayı hedeflemekteyiz.
Kaliteli ürünler, profesyonel AR-GE, doğru montaj ve katı kalite kontrol etkilerinin ürünüdür. Genç ve yüksek verimlilikle çalışan personelimiz sayesinde sektördeki değişime ayak uydurabilmekte ve müşterilerimizin çeşitli taleplerine yanıt verebilmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesinin yanı sıra, müşterilerimize mükemmel hizmet ve teknik destek sunmaktayız.
Sürekli değişen dünya piyasalarını yakalamak için sürekli iyileştirme. Bilgi toplama, ürün geliştirme ve stratejik ortaklıklar yoluyla hızlı hareket etmekteyiz. Bu sırada, yönetimimizde, AR-GE alanında ve personel eğitimi alanında da sektördeki rekabet avantajımızı korumak adına sürekli iç iyileştirmeler yapmaktayız.