CHEVALIER

Falcon Machine Tools Co., Ltd. 1972 yılında kurulmuş, 1978’de CHEVALIER markasıyla takım tezgahları imalatına başlamıştır. 1992’de ISO 9002 ile belgelendirilen Tayvanlı ilk takım tezgahı üreticisi olmuştur.

Bugün 5 fabrikası, ABD ve Tayvan’da uygulama merkezleri bulunan Falcon, en ileri imalat teknolojisine ve en geniş ürün portföyüne sahip Tayvanlı makina imalatçısıdır.

CHEVALIER ülkesinde lider, dünyada önde gelen bir markadır. 80’in üzerinde ülkede satış ve teknik servis hizmeti vermektedir. Ford, General Motor, Volvo, BMW, Toyota, Bridgestone, Nissan, SAAB, Hyundai-Motor, Samsung, IBM, Boeing, Electrolux, Hitachi, Westinghouse, FAG, Iscar, Kennametal, Sandvik gibi önemli sanayi kuruluşlarının tercihi CHEVALIER marka takım tezgahlarıdır.

CHEVALIER ürün yelpazesinde, frezeleme tezgahları, dik işleme merkezleri, CNC borverkler, çift kolonlu işleme ve taşlama merkezleri; otomatik, NC taşlama tezgahı, CNC taşlama tezgahı, Nano hassasiyette form ve profil taşlama tezgahları, CNC yatay ve dik tornalar bulunmaktadır.