HURISE

” Hurise Co. Ltd “, hidrolik delik taşlama, dış taşlama, satıh taşlama ve puntasız taşlama tezgahı gibi taşlama makinelerinin işleme ve imalatında 40 yıllık çalışma tecrübesine sahiptir. Firmamız, 1994’ten bu yana delik taşlama teknolojisinde ihtisaslaşmıştır. ” Oto hidrolik delik taşlama makinesi ” ise birçok patent almanın yanı sıra müşteriler tarafından tavsiye edilen bir ürün oldu.
“Hurise”, piyasa talepleri doğrultusunda, 2001’den bu yana CNC delik taşlama makineleri üzerine çalışmaya başlamıştır.  Patentli makinemiz “CNC Multi-Function ID/OD Grinder” Tayvan’da, iç/dış çapları, alın ve konikleri aynı döngüde işleyebilen “İkiz Taşlama Fener Millerine” sahip olan ilk taşlama makinesidir. Otomobil yedek parça, elektronik sanayi, uzay ve havacılık sanayi, savunma sanayi, dikiş parça gibi sektörlerde hassas işlemeye ihtiyaç duyanlar için, sanayide kullanılacak donanımın taşlanması için mükemmel bir seçimdir. İkiz taşlamanın yenilikçi teknolojisi, yüksek verimliliği ve üstün kalitesi sayesinde, Ekonomi Bakanlığı ‘’12. Küçük ve Orta Ölçekli İşletme İnovasyon Araştırma Ödülü’nü’’ bu ürüne vermiştir ve ürün pek çok patent almıştır.
“Hurise”, kaliteli ürünler ve müşteri hizmetleri sunmanın ve sürekli olarak en yeni teknolojilere yatırım yapmanın başarı için elzem olduğu kanaati üzerine kurulmuştur. “Hurise” personel ve müşterilerin desteğiyle gün geçtikçe büyümüştür.  Küresel pazarımızı genişletme hedefi çerçevesinde, aynı iş konseptini muhafaza edecek ve sadık destekçilerimize mükemmel bir hizmet sunmaya devam edeceğiz.