CHEVALIER

Bu hassas CNC satıh taşlama makineleri, Chevalier’in çok kolay bir kullanıma sahip kişiselleştirilmiş hazır programlarıyla beraber sunulmaktadır. Operatörün yapması gereken tek şey boşlukları belirtilen şekilde doldurmak. Bu satıh taşlama makinelerini piyasadaki en kullanıcı dostu profil taşlama makineleri haline getirdiğimiz için, makinelerin kullanımı programlama deneyimi gerektirmemektedir.
Büyük çap, hava soğutmalı, hassas dengeli ve tamamen kapalı iş mili motoru. Gözetimsiz işleme için otomatik taş bileme. Genişletilmiş gövde kızakları ağır yükler sırasında sarkmaları önler. Boşluğun önlenmesi için iş mili karşı ağırlık sistemi.
Masuralı tip lineer rulmanlı kızakların yanı sıra hassas bilyalı mil ve Y, Z ve X  eksenlerinde FANUC AC dijital servo motorlar (yalnızca B modeli) ile kararlı ilerleme ve üstün hassasiyet. Boyuna hareket ekseninde çift ‘‘V’’ kızaklar. Sertleştirilmiş ve kolonda taşlanmış kutu tipi kızaklar.  Rijit dökme demir konstrüksiyon.
FSG-H818CNC ve FSG-B818CNC taşlama makineleri, hassas, çok amaçlı CNC profil taşlama makineleridir. Bu makineler, karmaşık profiller ve kalıp bileşenleri gibi mevcut ve gelecek taşlama gerekliliklerini karşılamak için tasarlanmıştır ve uçak, otomobil, elektronik, medikal, makine parçası ve savunma sanayinin gereklerine uygundur.
25 HP iş mili motoruna sahip FSG-C1224CNC taşlama makinesi verimliliği yüksek, hassas, çok amaçlı bir ağır hizmet CNC derin taşlama ve profil taşlama makinesidir. Bu makineler, karmaşık profiller ve kalıp bileşenleri gibi mevcut ve gelecek taşlama gerekliliklerini karşılamak için tasarlanmıştır ve uçak, otomobil, elektronik, medikal, makine parçası ve savunma sanayinin gereklerine uygundur.

Devamı Gör

Teknik Özellikler