Hakkımızda

Kula Makina İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti., yenilikçi metal işleme teknolojileri ve ihtiyaca özel mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Kula Makina, 2007 senesinden bu yana, Tayvan’ın en ileri imalat teknolojisine ve en geniş ürün portföyüne sahip takım tezgahı imalatçısı olan Falcon Machine Tools Co., Ltd.’in Türkiye temsilcisidir.

Kula Makina, mühendislik, satış ve teknik servis faaliyetlerini, Ankara ve İstanbul merkezleri üzerinden yürütmektedir.

Değerlerimiz
Sahip olduğumuz bilgi, deneyim ve kaynakları müşterilerimizin menfaatine kullanmak, satın aldıkları makina ve techizatı en iyi şekilde kullanmaları için bilgimizi paylaşmak.

Müşterilerimizin uzun vadeli menfaatlerini göz ardı etmemek, kendimiz için satın almak istemeyeceğimiz bir ürünü müşterilerimize teklif etmemek.

Müşterilerimizin bize güvendikleri için bizimle çalıştığının bilinciyle, satış sonrasında da her zaman yanlarında olmak. En önemli kaynağımızın sürdürülebilir müşteri memnuniyeti olduğunu bilmek; hızlı ve kaliteli teknik servis sağlamak.

İşimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve müşterilerimize saygı göstermek. Müşterilerimizin mesleki ve kişisel mahremiyetlerini korumak.

Verdiğimiz sözleri, söz verdiğimiz zamanda yerine getirmek.

Fiyatlandırmada adil davranmak.

Müşterinin menfaatini, kendi menfaatimiz, ülkemizin menfaati bilmek.

 

Referanslarımız