SCHAUBLIN

225 TMI-CNC

YENİ MAKİNE. C EKSEN ile, 8,000 rpm . Fanuc’tan dijital kontrollü hassas torna tezgahları. Bu makineler, konvansiyonel torna tezgahları gibi el çarklarıyla veya dijital olarak kontrol edilebilir. Turn Mate fonksiyonu sayesinde kullanımı kolaydır ve ISO programlama bilgisi gerektirmez. A2-4 iş mili ucu. Bu torna tezgahları sert tornalama için idealdir.

125-CCN

Fanuc’tan dijital kontrollü hassas torna tezgahları. Lineer tornalama için L-T versiyonu. Schaublin B32 pens D1-3″ iş mili ucu. Bu makine, daha küçük ve orta boyuttaki iş parçalarının tornalanması için kullanılır. Bu torna tezgahı, küçük ile orta boy arası lotlarda prototip ve iş parçası üretimi için tasarlanmıştır. Sert tornalama için idealdir.

180-CCN

Fanuc’tan dijital kontrollü hassas torna tezgahları. 8 tornalama takımı içeren taretle tornalama için R-T versiyonu. Schaublin B32 / B45 pensler için A2-5 iş mili ucu. Bu makine, orta boy ve büyük iş parçalarının tornalanması için kullanılır. Bu torna tezgahı, küçük ile orta boy arası lotlarda prototip ve iş parçası üretimi için tasarlanmıştır. Sert tornalama için idealdir.

Devamı Gör

Teknik Özellikler