CHIEN WEI

Güçlü titreşim sönümleme performansı, mükemmel mekanik hareket sağlayan granit yapıyla iş yüzeyinde mükemmel bir gelişme sağlanabilir.
Isı kaynağı ve çalışma ortamından kaynaklanan farklılıklar düşük genleşme katsayısı sayesinde azaltılabilir. Ayrıca, granit yapı iyi bir kararlılık düzeyini muhafaza etmekte ve iş hassasiyetini artırmaktadır. Kolay günlük bakım için de paslanmaz ve asit ve alkali direncine sahip yapısıyla idealdir. Üç eksen hareket aktarımı için lineer motorlar kullanır. Lineer motorlar duyarlı, hassas ve rijit olma avantajına sahiptir. Makine ultra hızda, süper ivmeyle ve boşluksuz çalışır. Bu basit yapılı tasarım sayesinde iş etkinliği büyük oranda artar, yüksek hız ve çok yüksek hassasiyet düzeyinde çalışma kalitesine ulaşılır.
Üç eksen, komple bilyalı tip lineer rulmanlı kızaklarla (dev yükleme kapasitesi, ultra rijitlik ve mükemmel hareket hassasiyetine sahip P4 sınıf) donatılmıştır. Tüm bu özellikler, güçlü hareket hassasiyeti ve ekstra uzun ömre katkıda bulunmaktadır.
Verimli su soğutma araçları, üç eksen lineer motorlarda yer alarak, motorlardan gelen sürüm ısısının makine yapısını etkilememesini sağlar.  Soğutma sistemiyle birlikte yağlama tankı, iş parçasının veya makine yapısının deforme olmasını engellemek üzere sabit bir sıcaklığı garanti eder. Makine ise, makine hassasiyeti için en iyi şartları sağlamak üzere dış etkileri en aza indirgemek için çift katmanlı anti-titreşim tasarımına sahiptir.
Bu makine operatörün güvenliğini sağlamak için CE gerekliliklerine uymaktadır.

Devamı Gör

Teknik Özellikler