SCHNEEBERGER

Üretim ve yeniden öğütme için süper kompakt 5 eksenli taşlama makinesi. ARIES 5 piyasadaki en son 5 eksenli teknolojinin her bir özelliğini birleştiren ve bu nedenle birçok büyük makineden daha iyi performans gösteren ilk düşük fiyatlı takım taşlama makinasıdır.

Sistemin statik sağlamlığı ve termal genleşmeye karşı çok kompakt makine tabanı. İşleme merkezine yakın öğütme noktası çok yüksek bir hassaslığı garanti eder. Üç veya daha fazla taşlama tekerleğinin iki paketi, tam öğütme noktasını hedefleyen soğutma sıvısı püskürtücü manifoldu ile eşleştirilir. Konsept, HSK50 adaptörlerine monte edilen her boyuttaki tekerleklerle öğütmeyi sağlar. Bu küçük makine, su soğutmalı taşlama motoruyla donatılmıştır ve yüksek at güç torku üretir.

Buna ek olarak, ARIES CNC 5 yuvarlak aletler için otomatik yükleme sistemi ile donatılabilir. Makine bu şekilde yerleştirildiğinde, lambaları uzun süre üretebilir veya yeniden şekillendirir. Yükleme robotunun tüm hareketleri CNC kontrollüdür. Bu, paletlerin ve takım cebinin özel olarak tanımlanmasını sağlar. Yükleyicinin entegre tasarımı, boş alanın boşa harcamamasını sağlar ve böylece paradan tasarruf sağlar.

Devamı Gör

Teknik Özellikler

X Axis Travel 400 mm
Y Axis Travel 280 mm
Z Axis Travel 300mm
A Axis Rotation Angle 360°
C Axis Rotation Angle 340°
Control Unit FANUC 31i B5
Grinding Wheel Diameter ø 50mm to ø 250mm
Grinding Head Taper HSK50
Wheel Speed 9.000 rpm
Grinding Motor Power 10 kW
Machine Weight 3.500kg