SCHNEEBERGER

Üretim ve yeniden öğütme için süper kompakt 5 eksenli taşlama makinesi. ARIES 5, piyasadaki en son 5 eksenli teknolojinin her bir özelliğini birleştiren ve bu nedenle birçok büyük makinadan daha iyi performans gösteren ilk düşük fiyatlı taşlama makinasıdır.

Sistemin statik sağlamlığı ve termal genleşmeye karşı çok kompakt makine tabanı. Öğütme noktası çok hassas. Üç veya daha fazla taşlama tekerleğinin iki paketi, tam öğütme noktasını hedefleyen soğutma sıvısı püskürtücü manifoldu ile eşleştirilir. Konsept, HSK50 adaptörlerine monte edilen her boyuttaki tekerleklerle öğütmeyi sağlar. Bu küçük makine, su soğutmalı taşlama motoruyla donatılmıştır ve yüksek at güç torku üretir.

Buna ek olarak, ARIES CNC 5 yuvarlak aletler için otomatik yükleme sistemi ile donatılabilir. Makine bu şekilde donatılmışsa, ışıkları uzun süre üretebilir veya yeniden şekillendirir. Yükleme robotunun tüm hareketleri CNC kontrollüdür. Bu, paletlerin ve takım cebinin özel olarak tanımlanmasını sağlar. Yükleyicinin entegre tasarımı, boş alanın boşa harcamamasını sağlar ve böylece paradan tasarruf sağlar.

Devamı Gör

Teknik Özellikler

X Eksen Hareket Mesafesi 400 mm
Y Eksen Hareket Mesafesi 280 mm
Z Eksen Hareket Mesafesi 300 mm
A Eksen Dönme Açısı 360°
C Eksen Dönme Açısı 340°
Kontrol Ünitesi FANUC 31i B5
Taş Çapı ø 50mm to ø 250mm
Taş Mili Koniği HSK50
Taş Devri 9.000 rpm
Taş Motoru Gücü 10 kW
Ağırlık 3.500kg